Кредитні картки для подорожей

Незалежно від того, куди ви хочете поїхати або як ви хочете туди дістатися, використання правильної платіжної картки може допомогти зробити вашу поїздку більш гладкою, а, використовуючи кейси, допомогти їй коштувати меншу суму. Винагороди та очки за кредитною карткою можуть бути використані для компенсації вартості вашої подорожі та проживання в готелі, або навіть можуть бути використані для повернення готівки, що допоможе вам придбати кілька додаткових сувенірів. Якщо ви балансуєте щомісяця, Кларк вказує вам на кредитну картку з найнижчими фіксованими відсотками або радить, щоб уникнути кредитних карток взагалі.

Як правило, розраховуйте на плату від 4000 до 20000 миль за внутрішній рейс в один бік в економіці. Якщо ваша робота вимагає від вас подорожі, наявність спеціальної туристичної картки може спростити відділення ваших ділових витрат від особистих витрат. Багато карток пропонують додаткові грошові кошти, як-от безкоштовний багаж або безкоштовний сніданок.

Хто такі кредитні

Крім того, заробіть $ 100 назад, як тільки ви витратите $ 2000 на покупки на власній новій Картці протягом перших шести місяців членства в картці. CloseЗаробляйте ще 20% на Amazon.com, купуючи Картку протягом перших 6 місяців членства в Карті, до 150 доларів назад. Ця картка пропонує великий потенціал для повсякденного заробітку завдяки своїй ставці винагороди у розмірі 5% на таких ротаційних видах, як бензин, ресторани тощо (максимум до щокварталу, тоді 1%; необхідна активація). Discover також відповідатиме всім вашим грошам, які ви повернете до кінця першого року, що є неймовірною пропозицією готівки. Знайте свою кредитну оцінку та історію. Ми завжди повинні починати з цієї рекомендації, незалежно від типу кредитної картки, яку ви розглядаєте.

Інші, включаючи більшість карток спільної якості, пропонують базову ставку, можливо, 1 бал за долар, і платять вищу ставку, використовуючи такі категорії, як квитки на авіапереліт, проживання в готелях, загальні витрати на поїздки або харчування в ресторанах. Кредитна картка Capital One Venture Rewards – надає вам винагороди, які можна використовувати як готівку для покриття подорожей або які можна обміняти на фактори в програмах лояльності авіакомпаній або готелів. Використовуючи їх гнучкі винагороди, варіанти загального призначення, як правило, є найкращими кредитними картками для подорожей для тих, хто не дотримується жодної авіакомпанії чи мережі готелів.

Види туристичних кредитних карток

Коли ви витрачаєте за кордон, ваш банк отримує майже ідеальну суму, коли здійснює обмін за вас. Він обмінюється за оптовою сумою Mastercard, Visa або Amex, яка досить близька до спотового курсу, який пропонують валютні ринки. Використовуйте цей засіб перевірки, щоб дізнатись, скільки ви будете платити при використанні наявної картки, щоб ознайомитися з нашими найпопулярнішими картами вибору нижче, щоб знайти картки, які не стягують плату.

Він пропонує можливість отримувати цінні бали Ultimate Rewards у різних категоріях і не стягує вищу річну плату. Власники карток також мають доступ до програми Fine Hotels & Resorts та Міжнародного курсу авіаліній для заощадження та додаткових пільг на курортах та на рейсах. На ринку не бракує кредитних карток для подорожей, і кожна з них має свій унікальний набір пільг для учасників карток, щоб отримати задоволення.

Відео Мартіна Льюїса: Якщо ви виплатите свою студентську позику за планом 1?

Картки Ink Business Preferred надають вам багато можливостей заробляти цінні бали Ultimate Rewards за часті корпоративні покупки. є загальноприйнятими щорічними картками знайти ідентифікаційний код за номером паспорта авіакомпаній, які відкриті для нових заявників. Далеко не всі бали платіжних карток можуть бути передані на милі авіакомпанії. Деякі з найпоширеніших валют, що передаються, включають бали Chase Ultimate Rewards, подробиці American Show Membership Rewards та бали Citi ThankYou.

  • Додаткові поліси можна отримати у великих страхових компаній, менших компаній, які спеціалізуються на туристичному страхуванні та туристичних компаніях.
  • Додавання однієї з цих блискучих карток до вашого гаманця сьогодні може допомогти вам заощадити винагороду для фантастичного викупу в майбутньому.
  • Ви можете використовувати бали кредитних карток для авіаквитків різними способами, відповідно до вашої картки.
  • Ми також не включили пропозиції від місцевих чи регіональних банків чи кредитних спілок, оскільки ці картки доступні не всім.

Через велику допитливість, яка з’являється миттєво, це просто погана ідея. Ви також хочете переконатись, що ви сплачуєте залишок у повному обсязі за кожний платіжний цикл. Для картки з цією доступною річною платою вона включає справді приємний привітальний бонус. Щоб отримати більше варіантів платіжних карток для готелів, перегляньте наш повний перелік найкращих кредитних карток для нагородження готелів. Якщо ви не віддані American Airlines або не їсте часто на вулиці або маєте високі витрати на бензин, можливо, вам буде краще отримати набагато більш загальну кредитну картку для подорожей.

Найкраща ротаційна кредитна картка з поверненням готівки

Вартість милі авіакомпанії буде залежати від типу милі авіакомпанії. Південно-західні швидкі переваги та деталі JetBlue TrueBlue коштують приблизно 1,5 цента за очко. Наприклад, якщо переліт коштує 50 000 кілометрів, а переліт становить 500 доларів, ви отримуєте 1 цент за милю. Якщо переліт коштує 1000 доларів за ті самі 50 000, ви отримуєте 2 центи за милю.

Chase Liberty Unlimited пропонує все це без річної плати. CloseЗаробіть $ 200 готівкою, коли витратите $ 750 на покупки протягом перших кількох місяців відкриття рахунку. Цю бонусну пропозицію, безсумнівно, буде виконано як 20000 балів ThankYou®, які можуть бути погашені за 200 доларів США. За допомогою кредитних карток для подорожей ви отримуєте ставку, коли інвестуєте або знімаєте на карту – або, якщо бути абсолютно точним, день обробки витрат або зняття коштів, який може бути через пару днів. Хоча в цьому немає нічого невластивого, якщо вас турбують коливання валют, то кращим варіантом може бути карта оплати відпусток.

Найкраща преміум-картка для доступу до лаунжу

Нарешті, всі власники карток щороку отримуватимуть безкоштовне посвідчення супровідного польоту при поновленні картки. Цей сертифікат дійсний для створення супутника внутрішньої поїздки з вами, коли ви подорожуєте в будь-якому класі обслуговування. Подібно до United Club Infinite Cards, резервна карта Delta SkyMiles пропонує використання шезлонгів Delta SkyClub, коли ви летите з Delta. Він також пропонує можливість допомогти вам заробити статус у Delta.

Ось як розбиваються численні види, щоб ви могли вибрати, який тип картки з подорожами є найбільш вигідним для ваших унікальних обставин. Картки Hilton Aspire також мають кілька переваг для подорожей, не пов’язаних із Hilton. Якщо у вас є бізнес і ви шукаєте надійну картку з нагородами на подорожі, вам, мабуть, не доведеться дивитись набагато далі, ніж Chase Ink Business Preferred.

Автострахування

Кредитні картки авіакомпаній часто включають додаткові пільги авіакомпанії, такі як безкоштовний зареєстрований багаж або доступ до лаунжу в аеропорту. Можна отримати велику користь від найкращих кредитних карток для подорожей. Ключовим є вибір туристичної картки, яка відповідає вашому бюджету, стилю життя та звичкам у подорожах.

Для підтримки нашої роботи нам різними способами платять за рекламні компанії. Наприклад, деякі рекламодавці платять нам за показ оголошень, інші платять нам, коли ви натискаєте певні посилання, а інші платять нам, коли ви надаєте свою інформацію, щоб вимагати оцінку або інші деталі пропозиції. Компенсація CNET ніколи не пов’язана з тим, чи купуєте ви страховий продукт.

Платинова картка American Express

Для отримання додаткової інформації можна прочитати про те, як саме ми оцінюємо свої картки. Заробіток за кордоном – Деякі картки обмежують ваші бонусні класи для продавців у США. Якщо ви плануєте використовувати кредитну картку за кордоном, переконайтеся, що вона буде заробляти винагороду за покупки незалежно від того, де ви знаходитесь.

Хоча може здатися, що найкращим вибором для кредитної картки на польоти може бути кредитна картка авіакомпанії, це точно не так. Кредитна картка конкретної авіакомпанії може бути правильним вибором для вас, якщо ви віддані авіакомпанії або якщо вам потрібен доступ до лаунжу конкретної авіакомпанії. Картка плати за подорожні винагороди, як правило, рекомендує хороший до відмінний кредит, щоб отримати право. Плануйте мати кредитний рейтинг щонайменше 700, щоб отримати схвалення провідних банківських карток на ринку. Деякі найвизначніші доступні картки для подорожей можуть навіть вимагати від заявників отримання кредитного балу 720 або більше.

Ось короткий опис найкращих кредитних карток авіакомпаній

Передайте свої бонуси за членство в American Express або бали Chase Best Rewards, щоб забронювати місце в бізнес-школі Airbus A350 від Singapore Airlines. (Фото Зака ​​Хоніга / The Tips Guy) Ці картки заробляють винагороди, які можна викупити за допомогою програми винагород карток прямо або шляхом передачі їх партнеру. До цієї категорії підпадає чимало найкращих кредитних карток для подорожей, оскільки це найцінніший тип балів, який ви можете заробити. Переказні винагороди надають вам гнучкість, щоб викупити свої переваги таким чином, який буде найбільш вигідним для вас.

Ви отримуєте 3 бали за долар, витрачений на поїздки та харчування, і 1 бал за долар за всі витрати. Бали коштують 1,5 цента за штуку, якщо їх викупити за поїздку, заброньовану через Чейз, або ви можете передати їх дюжині партнерів готелів та авіакомпаній. Ви отримуєте 300 доларів на рік у якості кредиту на витрати на проїзд, вхід до зали аеропорту Priority Pass та відшкодування вартості форми заявки на TSA PreCheck або Global Access.

Щедрі винагороди та вартість бонусних балів можуть зробити багато, щоб компенсувати річний платіж у розмірі 550 доларів. Різниця полягає в тому, що замість винагороди, яку ви можете використовувати для подорожей, ви отримуєте винагороду. Зазвичай ви можете повернути свої готівкові кошти як виписку з кредитного рейтингу на рахунку на кредитній картці, депозит на ваші гроші або чек. Карти з поверненням готівки чудово підходять для споживачів, які хотіли б заробляти винагороди за кредитними картками, але не є великими мандрівниками. Винагорода може бути набагато простішою у використанні, і багато кредитних карток із поверненням готівки не мають річних комісій.

Ознайомтесь з нашим посібником для початківців щодо всіх пунктів і миль. Ви дізнаєтесь про найкращі програми лояльності, як саме максимізувати техніку використання кредитної картки для досягнення ваших цілей подорожі, тому набагато більше. Усі загальні оцінки винагород виражаються за вирахуванням річної комісії, і ми припускаємо, що ви сплачуєте залишок на кредитній картці вчасно і повністю щомісяця, щоб ніколи не нараховувати відсотків. Якщо ви думаєте про подання заявки на кредитну картку для подорожей, розумійте, що емітенти карток, як правило, вимагають, щоб ви мали хороший кредит або винятковий кредит. Тому важливо перевірити свій кредитний бал, перш ніж намагатися отримати проїзну картку. Chase Sapphire Reserve® надзвичайно популярний серед туристів завдяки своїм розкішним пільгам та потужній програмі вигод.

У багатьох випадках гідність, яку ви отримуєте з платіжної картки, перевищує річну плату. Але деякі люди мертва колекція проти сплати ціни за будь-яких обставин. Якщо це ви, ваші можливості в картках для подорожей будуть різко обмежені, і ви також не отримаєте пільг, що пропонують велику частину вартості на багатьох картках.